Distances līgums

APLIECINĀJUMS

Pasūtot preces interneta veikalā Purrfectyarn.com (AS “Korķa stils”,  reģ. nr. LV40003344391, juridiskā adrese Pērnavas iela 86, Rīga, LV-1009) (turpmāk – “Pārdevējs”), patērētājs (turpmāk – “Pircējs”) apliecina, ka ir izlasījis šeit ietvertā distances līguma (turpmāk – “Distances līgums”) noteikumus un piekrīt tiem.

DISTANCES LĪGUMS, LĪGUMA PRIEKŠMETS

Saskaņā ar Latvijas Republikas “Patērētāju tiesību aizsardzības likumu” distances līgums ir patērētāja un pārdevēja vai pakalpojuma sniedzēja vienošanās, kuru viņi noslēguši, vienlaikus neatrodoties vienā un tajā pašā vietā, bet līdz līguma slēgšanas brīdim un līguma slēgšanas brīdī izmantojot vienu vai vairākus distances saziņas līdzekļus, kā arī organizētu preču pārdošanas vai pakalpojumu sniegšanas shēmu. Par distances saziņas līdzekļiem uzskatāmi tālrunis, tīmeklis, elektroniskais pasts u.c. 

Pārdevējs pārdod Pircējam preces saskaņā ar šā Distances līguma noteikumiem un nosūta tās uz Pircēja norādīto adresi pēc tam, kad saņemta maksa par pirkumu.

CENA, PVN

Norādītās preču cenas ietver pievienotās vērtības nodokli (PVN), kas aprēķināts saskaņā ar Latvijas Republikās (LR) normatīvajiem aktiem.

SAMAKSA PAR PIRKUMU

Pircējs var samaksāt par pirkumu, izmantojot maksājumu sistēmu Paypal, ar kredītkarti vai  ieskaitot maksu par pirkumu uzņēmuma bankas kontā (sk. sadaļā “Informācija”.

PREČU PIEGĀDE, PIEGĀDES CENA

Preces Latvijā tiks piegādātas ar Omniva (pakomāti). Piegādes cena – 3 EUR. Preces nosūtām nākamajā darba dienā pēc samaksas par precēm saņemšanas.

Ja pirkuma vērtība būs 80EUR vai vairāk, tad preces Latvijā tiks nosūtītas arī ar Latvijas Pastu. Piegādes cena – EUR 5,45. 

Preces ārpus Latvijas tiks nosūtītas ar Latvijas Pastu. Piegādes cena tiks noteikta, pamatojoties uz Latvijas Pasta tarifiem, pieskaitot iepakošanas izmaksas un PVN atbilstoši Latvijas Republikas nodokļu regulējumam. Galīgā maksa tiks precizēta, noformējot pirkumu.
CITU VALSTU NODOKĻI

Pircējiem, kuru preču piegādes adrese atrodas ārpus Eiropas Savienības, var būt pienākums maksāt saņēmēja valstī spēkā esošos nodokļus un nodevas. Pircējs ir pilnībā atbildīgs par minēto nodokļu un nodevu samaksu.

PREČU ATGRIEŠANA
Pircējam ir tiesības atgriezt nopirkto preci 14 dienu laikā no preces saņemšanas dienas.
Atgrieztajām precēm jābūt nelietotām, oriģinālajā iepakojumā, pretējā gadījumā tās netiks pieņemtas atpakaļ.
 
Pircējs paziņo Pārdevējam par preču atgriešanu trīs (3) dienu laikā no preces saņemšanas dienas, nosūtot attiecīgu ziņu uz e-pastu: info@purrfectyarn.com un norādot rēķina numuru un datumu.
 
Pārdevējs atmaksās pircējam preču vērtību. Nosūtīšanas izmaksas netiks atlīdzinātas!
PREČU ATGRIEŠANAS ADRESE

AS “Korķa stils”

Mārupes Dzirnieku ielas 24 pakomāts; tel. Nr. 29438223

info@purrfectyarn.com

 

Uzmanību!

Preču atgriešanas izdevumus sedz Pircējs.

Šādas preces netiks pieņemtas atpakaļ un nauda netiks atmaksāta:

1) Pircēja īpaši pasūtītās preces;

2) adīšanas žurnāli un kaķu piespraudes;

3) lejupielādētās adīšanas pamācības. 

Akciju/izpārdošanu laikā Pārdevējs patur tiesības nosūtīt Preces Pircējam piecu (5) darba dienu laikā.

NAUDAS ATMAKSA

Nauda par atgrieztajām precēm  tiks atmaksāta trīs (3) dienu laikā pēc preces saņemšanas un atzīšanas par atgrieztu (nelietota, oriģinālajā iepakojumā) tādā pašā vedā,  kādā par pirkumu tika samaksāts.

STRĪDU RISINĀŠANA

Jebkādi strīdi starp Pircēju un Pārdevēju tiks risināti saskaņā ar Latvijas Republikas likumiem.